Drama, Trileris
N-18

ŽINUTĖ Tekst

Įgarsinimas: Rusų k. LT subtr.
Amžiaus cenzas: N-18
Sukurta: Rusija
Režisierius: Klim Shipenko
Vaidina: Alexander Petrov, Kristina Asmus, Dmitriy Glukhovskiy, Pavel Golubev, Kirill Nagiev, Ivan Yankovskiy ir kiti
Trukmė: 2 Val. 12 min.

Tai filmas apie žmogų, kuris praranda save, todėl daugelio kino kritikų vadinamas rusiškuoju „Džokeriu“, kurio gyvenime tamsos – ypač daug...

Pagrindinis filmo herojus – 27-erių Ilja pastaruosius septynerius savo gyvenimo metus praleido kalėjime, nes buvo melagingai apkaltintas narkotikų platinimu. Išėjęs iš kalėjimo Ilja supranta, kad ankstesnis jo gyvenimas, kurio taip troško, yra visiškai sunaikintas ir neįmanomas.

Nors vaikinas neplanavo atkeršyti asmeniui, kuris jį pasiuntė į kalėjimą, tačiau susidūręs akis į akį su savo skriaudėju, Ilja įvykdo neapgalvotą poelgį.

Pagrindinio vaidmens atlikėjas aktorius Aleksandras Petrovas pastaruosius dvejus metus yra pats populiariausias rusų aktorius. 30-metis aktorius jau yra pelnęs Auksinį erelį už vaidmenį televizijos seriale „S‘parta“, ir tapęs vienu geidžiamiausių viengungių už vaidmenį romantiškame miuzikle „Ledas“.

Režisieriaus Klimo Šipenko trileris „Žinutė“ yra paremtas rašytojo Dmitrijaus Gluchovskio to paties pavadinimo 2017-ųjų metų bestseleriu, ir buvo viena slaukiamiausių šių metų Rusijos filmų.