Biografinis, Trileris, Kriminalinis
N-16

ŽAVUSIS ŽUDIKAS TEDAS BANDIS Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile

Įgarsinimas: Anglų k. LT subtr.
Amžiaus cenzas: N-16
Sukurta: JAV
Režisierius: Joe Berlinger
Vaidina: Zac Efron, Lily Collins, Jim Parsons, John Malkovich, Haley Joel Osment, Angela Sarafyan, Kaya Scodelario
Trukmė: 1 Val. 48 min.

Teodoras Robertas Bandis (jį šioje juostoje puikiai vaidina Zac Efron) buvo vienas žiauriausių serijinių žudikų Jungtinių Valstijų istorijoje.

Žavingos išvaizdos charizmatiškas vaikinas savo aukas visuomet suviliodavo viešose vietose, dažniausiai baruose. T. Bandis užmigdydavo savo aukų budrumą ir, išviliojęs toliau nuo pašalinių akių, jas pagrobdavo. Bandžio nusižiūrėtų merginų laukė kraupus ir nesuvokiamai žiaurus likimas.

Lygiai toks pat likimas buvo paruoštas ir Elizabetai Klopfer (akt. Lily Collins). Tačiau žudikas netikėtai... įsimylėjo.

Visi tolimesni filmo įvykiai pasakojami būtent iš Elizabetos perspektyvos. Nuo pat pirmųjų įtarimų, teismų ir netgi Tedui patekus į kalėjimą, Elizabeta tiesiog atsisakė patikėti visais įrodymais ir iki pat pabaigos tikėjo, kad jos mylimasis yra nekaltas – toks žavus buvo šis žudikas.

Tikra istorija pagrįstas filmas pasakoja apie JAV gyvenusį serijinį žudiką, kuriam pirmą kartą įtarimai jaunos moters pagrobimu ir nužudymu jam buvo pareikšti 1975 m. Visus kaltinimus vyras audringai neigė, o įtarimams kaupiantis ir daugėjant, du kartus pabėgo iš kalėjimo, ir vykdė naujus nusikaltimus.

Galų gale nuteistas mirties bausme (kuri jam buvo įvykdyta 1989-aisiais), T. Bandis prisipažino kaltas dėl 30-ies žmogžudysčių, įvykdytų septyniose Amerikos valstijose per labai trumpą laikotarpį – tik per 4m. (1974-1978m.). Policijos tyrėjai iki šiol mano, kad aukų buvo daugiau.