Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis
N-13

NUOSTABIOJI MOTERIS 1984 Wonder Woman 1984

Įgarsinimas: Anglų k. LT subtr.
Amžiaus cenzas: N-13
Sukurta: JAV
Režisierius: Patty Jenkins
Vaidina: Kristen Wiig, Robin Wright, Chris Pine, Gal Gadot, Pedro Pascal
Trukmė: 2 Val. 31 min.

Bilietai TIK INTERNETU!

Šįkart Dianą Prins sutinkame devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Gyvendama tarp mirtingųjų, žavioji amazonė jiems visuomet atskuba į pagalbą, tačiau kasdieniame gyvenime Dianos niekas nepažįsta kaip Nuostabiosios Moters.

Tyliai dirbdama muziejuje, Diana stebi aplinkinį pasaulį ir stebisi nepaprastai išaugusiu žmonių troškimu „turėti viską“. Pašėlusioje disko eroje amerikietiškoji svajonė reiškia nepasotinamą norą praturtėti, o didžiausias tokių norų kurstytojas yra nuolat televizijoje besirodantis verslininkas Maksvelas Lordas. Svajonei tapti turtinga, įžymia ir galinga pasiduoda ir nauja Dianos draugė – aplinkinių nepastebima, nevertinama ir vieniša kolegė Barbara.

Nelemtai susiklosčiusių aplinkybių dėka, Barbara susideda su Maksvelu, įgyja nepaprastų galių ir tampa stipriausia iki šiol Nuostabiosios Moters priešininke – Gepardė. Supratę, kad kartu jie iš tikrųjų gali „turėti viską“, Gepardė ir Maksvelas Lordas susiruošia užkariauti pasaulį. Jiems sutrukdyti gali tik Nuostabioji Moteris, į kurios gyvenimą netikėtai sugrįžta ir seniai prarasta meilė – šaunusis pilotas Styvas Trevoras.