Nuotykių filmas visai šeimai
V

SUKEISTI KALĖDŲ SENELIAI 2. PAMIRŠTOS KALĖDOS (dubliuota lietuviškai) Santa Swap 2. Forgotten Christmas

Įgarsinimas: LT DUB
Amžiaus cenzas: V
Sukurta: Norvegija
Režisierius: Andrea Eckerbom
Vaidina: Trond Espen Seim, Anders Baasmo Christiansen, Miriam Kolstad Strand, Aleksandr Ottesen-Kaalstad, Marie Blokhus, Jan Gunnar Røise, Marianne Krogness, Christian Skolmen
Trukmė: 1 Val. 30 min.

Kalnuoto Norvegijos kaimelio gyventoja, aštuonerių Eliza, vieną rytą prabunda apimta keisto jausmo… Mergaitė įsitikinusi, kad šita metų diena yra ypatinga. Ji mėgina tai paaiškinti savo šeimai ir draugams, bet nesėkmingai. Nors suaugusieji ir pamiršo stebuklingiausią metų šventę, Eliza (akt. Miriam Kolstad Strand) neketina pasiduoti: viena pati ji išsiruošia į neįtikėtiną kelionę ir susiranda naujų nepaprastų draugų, kurių dėka vėl atranda prarastą Kalėdų džiaugsmą.

Dabar jau nuo Elizos priklausys, ar jai pavyks savo šeimai ir gimto kaimo gyventojams surengti tokias Kalėdas, kurias jie atmins visą gyvenimą. Tik laikrodis nepaliauja tiksėti... Ar Eliza sugebės spėti laiku? Dailidė Andersenas (akt. Trondas Espenas Seimas) ir tikrų tikriausias Kalėdų Senelis (akt. Andersas Baasmo Christiansenas) antrame norvegų filme apie sukeistus Kalėdų Senelius grįžta padėti mažajai Elizai įgyvendinti jos didžiąją misiją – gelbėti Kalėdas, kol dar ne vėlu. Tikra snieguota Kalėdų pasaka iš Norvegijos sušildys bet kurio amžiaus žiūrovų širdis.