Mažoji salė
19:15
Laisvos vietos: 39
Veiksmo, Trileris, Siaubo
N-16

ŠMĖKLŲ ŽEMĖS KALINIAI Prisoners of the Ghostland

Įgarsinimas: Anglų k. LT subtr.
Amžiaus cenzas: N-16
Sukurta: JAV
Režisierius: Sion Sono
Vaidina: Nicolas Cage, Sofia Boutella, Bill Moseley, Nick Cassavetes, Narisa Suzuki, Grace Santos, Canon Nawata, Tak Sakaguchi, Saki Ohwada, Jeffrey Rowe, Takato Yonemoto, Jai West
Trukmė: 1 Val. 40 min.

D Ė M E S I O !

Nuo RUGSĖJO 1 D. aptarnaujame lankytojus nuo 16 metų tik su GALIMYBIŲ PASU (išskyrus vaikus iki 16 m., jiems Galimybių pasas nereikalingas. Tereikia turėti asmens amžių patvirtinantį dokumentą). Vartoti užkandžius ir gėrimus kino salėje bus leidžiama, kaukių dėvėjimas, saugaus atstumo laikymasis rekomenduojamas.

Kai kurie filmai atrodo neįmanomi... bet tik tol, kol kas nors juos sukuria.

„Oskaro“ laureatas Nicolas Cage per pastaruosius kelerius metus sugrįžo į didįjį kiną su keistais, bet išskirtiniais ir gerbėjų kultus formuojančiais filmais, įskaitant siaubo trilerį „Mendė“, siaubo komediją „Vilio stebuklų šalis“ ir kritikų pripažintą ir sunkiai vienam žanrui priskiriamą „Kiaulę“.

Siaubo trileris „Šmėklų žemės kaliniai“ nėra išimtis, ir paties N. Cage žodžiais tariant, yra „pats žiauriausias filmas, kokį jis kada nors sukūrė“.

Filme veiksmas vyksta klastingo Samurajų miesto pasienyje, kur turtingas karo vadas Gubernatorius iš kalėjimo paleidžia negailestingą banko plėšiką (akt. N. Cage). Gubernatorius (akt. Bill Moseley) siūlo kaliniui laisvę mainais už tai, kad šis sugrąžintų pabėgusią įdukrintą mergaitę Bernice (akt. Sofia Boutella). Įspraustas į odinį kostiumą, kuris savaime susinaikins po trijų dienų, banditas leidžiasi į kelionę norėdamas surasti jauną merginą ir savo kelią į atpirkimą.

Jis atranda tai, ko niekas nesitikėjo. Siaubo trilerį „Šmėklų žemės kaliniai“ režisuoja išskirtiniu stiliumi pasižymintis japonų kūrėjas Sion Sono ir tai yra antrasis projektas, kuriame aktoriai Nicolas Cage ir N. Cassavetes kartu pasirodys didžiajame kino ekrane nuo 1997 m. veiksmo trilerio „Dviveidis“ (angl. „Face/Off“).

Filmas „Šmėklų žemės kaliniai“ debiutavo šių metų virtualiame „Sundance“ kino festivalyje ir sulaukė daug kritikų pagyrimų dėl savo unikalumo. Festivalio dalyviai pažymėjo, jog verčiau pažiūrėtų tokį nenuspėjamą siaubo ir veiksmo trilerį, kaip „Šmėklų žemės kaliniai“, nei labiau į įprasto žanro rėmus įspraustą kitą filmą: šoko terapija šiame filme sukuria ekstremalų baimės ir poreikio mišinį.