Trileris
N-16

NIEKAS Nobody

Įgarsinimas: Anglų k. LT subtr.
Amžiaus cenzas: N-16
Sukurta: JAV
Režisierius: Ilya Naishuller
Vaidina: Bob Odenkirk, Aleksey Serebryakov, Connie Nielsen, Christopher Lloyd, Michael Ironside, Colin Salmon, RZA, Billy MacLellan, Gage Munroe, Paisley Cadorath
Trukmė: 1 Val. 32 min.

Bilietai TIK INTERNETU!

Neįvertintas ir nepastebimas tėtis ir vyras Hutchas Mansellas (akt. Bob Odenkirk) savo gyvenime susidūręs su neteisybe tiesiog atsuka kitą skruostą, ir net nebando priešintis. Tarsi visiškas niekas.

Kai vieną naktį du vagys įsiveržia į jo namus, Hutchas atsisako ginti save ir savo šeimą, šitaip tikėdamasis užkirsti kelią rimtesniam smurtui. Jo paauglys sūnus nusivilia tėčiu, o žmona, atrodo, traukiasi vis toliau nuo savo vyro.

Šis incidentas ir aplinkinių patyčios išprovokuoja ilgai slėptą Hutcho įniršį ir paskatina jį žengti atgal, į savo praeitį, kurią taip ilgai stengėsi pamiršti. Tačiau atgal veda tik kruvinas kelias, atveriantis tamsiąsias „auditoriaus“ paslaptis ir mirtinus jo įgūdžius. Kas aš? Niekas. Tai būdavo paskutiniai žodžiai, kuriuos girdėdavo jo aukos. Išgyvenusių nebūdavo. Jis buvo tas žmogus, kuris sutvarkydavo „likučius“ ir „užrišdavo galus“. Auditorius. Niekas.

Įtempto siužeto kriminalinis trileris išlaiko įtampą iki paskutinės minutės, ir prikausto prie ekrano savo veiksmu ir siužeto posūkiais.