„Įsikūnijimas“ prodiuseris atskleidė, kaip J. Cameron tuo pačiu metu kuria net 4 istorijos tęsinius

„Įsikūnijimas“ prodiuseris atskleidė, kaip J. Cameron tuo pačiu metu kuria net 4 istorijos tęsinius

„Įsikūnijimas“ prodiuseris atskleidė, kaip J. Cameron tuo pačiu metu kuria net 4 istorijos tęsinius

 

Genialusis režisierius James Cameron šiuo metu filmuoja ne vieną ir ne du, bet net tris mokslinės fantastikos „Įsikūnijimas“ (orig. „Avatar“) tęsinius. Ir jau visai netrukus jis pradės darbuotis ties ketvirtuoju!

Po to, kai 2009 metais pasirodęs fantastinis filmas „Įsikūnijimas“ sulaukė stulbinančios sėkmės ir tuo pačiu tavo pelningiausiu visų laikų kino projektu, J. Cameron mėgino suvokti, kaip šią istoriją galima būtų paversti sėkminga franšize.

Ir, kaip ir visi J. Cameron projektai, kuriuose jis dalyvauja, tai, ką jis sugalvojo, buvo labai ambicinga – praėjusį rugsėjį buvo paskelbta, kad režisierius James Cameron pradėjo kuris iškart keturis „Įsikūnijimas“ tęsinius, kurių bendras biudžetas viršija milijardą dolerių.

Visi filmai planuoja startuoti kinuose Šv. Kalėdų dieną nuo 2020 m. iki 2025 m., tad vienintelis būdas tai įvykdyti yra filmuoti skirtingas visų filmų dalis tuo pačiu metu. Tai panašu į tai, ką režisierius Peter Jackson padarė su savo „Žiedų valdovo“ trilogija.

Mokslinės fantastikos „Įsikūnijimas“ prodiuseris Jon Landau mano, kad vis dėlto didžiausias iššūkis visa tai įgyvendinti yra priversti aktorius ir filmavimo komandą suprasti į ką jie įsivelia.

„Manau, kad mes turėjome suprasti, jog pirmasis „Įsikūnijimas“ buvo sunkus maratonas.“ – sakė J. Landau „Comic-Con“ mugėje, reklamuodamas režisieriaus Robert Rodriguez filmą „Alita. Kovos angelas“.

„Bet dabar visų mūsų laukia dar sunkesnis triatlonas.“ – pridūrė prodiuseris Jon Landau.

Tai reiškia, kad mokslinės fantastikos „Įsikūnijimas“ tęsiniai, kaip įvardino J. Landau, bus kuriami tarsi „mini-serialas, bet super-dideliu masteliu“.

„Yra mini-serialo dalys, kurias turi nufilmuoti, kad galėtum užpildyti istoriją, ir tada jau vystai atskirai jas vieną po kitos.“ – sakė jis.

„Kai mes pagaliau supratome, jog kuriame vieną didelę istoriją, mums pavyko išsiaiškinti, kaip ją suplanuoti bei pasidaryti tvarkaraštį. Pavyzdžiui, yra aktoriai, kurie šiandien filmuoja scenas antram tęsiniui, o rytoj – jau trečiam. Bet mes juos perspėjome, kad tai niekuo nesiskiria nuo darbo filmuojantis viename filme.“ – sakė prodiuseris.

Kaip visa tai pavyks sužinosime jau kitų metų žiemą, kai pirmasis mokslinės fantastikos „Įsikūnijimas“ tęsinys pasirodys Lietuvos kinuose 2020 metų Šv. Kalėdų dieną.