Didžioji salė
15:00
Laisvos vietos: 129
Didžioji salė
15:00
Laisvos vietos: 129
Didžioji salė
15:00
Laisvos vietos: 129
Didžioji salė
15:00
Laisvos vietos: 129
Animacinė komedija visai šeimai, Nuotykių
V

KRUDŽIAI 2. NAUJASIS AMŽIUS (dubliuota lietuviškai) The Croods 2

Įgarsinimas: LT DUB
Amžiaus cenzas: V
Sukurta: JAV
Režisierius: Joel Crawford
Vaidina: Lietuviškai įgarsino: Grugas - Algis Ramanauskas, Ypė - Jurgita Jurkutė, Gajus - Mantas Jankavičius, Houpė Gerulaitienė - Joana Čižauskaitė, Filas Gerulaitis -Mantas Stonkus, Aušra Gerulaitytė - Adelė Teresiūtė- Aukštikalnė, Tunkas - Ramūnas Cicėnas, Baba - Elvyra Žebertavičiūtė, Balsai epizoduose(additional voices), Sendė - Patricija Tamošaitytė, Jaunasis Gajus - Oskaras Tamošaitis
Trukmė: 1 Val. 35 min.

! ! !

Dėl techninių nesklandumų įsigyjant bilietus kino teatro "Spindulys" svetainėje www.spinduliokinas.lt, laikinai prašome bilietus į kino seansus įsigyti TIK kino teatro kasoje.


Krudžiai išgyveno nemažai pavojų bei negandų: pradedant nuo priešistorinių žvėrių iki vos neįvykusios pasaulio pabaigos. O dabar jiems teks susidurti su didžiausiu iššūkiu: kita šeima.

Krudžiams reikia naujų namų, todėl ši pirmoji priešistorinė šeima leidžiasi ieškoti naujos – saugesnės – vietos. Netrukus jie atranda idilišką ir tiesiog tobulą vietelę, ir šeimynėlė apsidžiaugia, kad jų problemos išspręstos... išskyrus vieną dalyką: ten jau gyvena kita šeima – Gerulaičiai.

Gerulaičiai (akcentuojant „geresnį“) su savo įmantriu nameliu medyje, nuostabiais išradimais bei drėkinamais hektarais šviežių produktų pastebimai yra labiau evoliucionavę, bet geranoriškai priima Krudžius į svečius.

Neilgai trukus įtampa tarp urvinės ir šiuolaikinės šeimos išauga, ir kai jau viskas atrodo prarasta, nauja grėsmė paskatina abi šeimas pasinerti į nuotykius už saugumo sienos ribų, suderinti savo skirtumus, pasisemti vienas iš kito jėgų ir kurti ateitį kartu.