Taisyklės perkant internetu

Bendrosios el. parduotuvės naudojimosi taisyklės

 1. Norėdami pirkti kino bilietus arba Dovanų kuponus internetu www.spinduliokinas.lt, registruotis kino teatro interneto svetainėje Jūs neprivalote. Tiesiog pasirinkite pageidaujamo filmo dieną, valandą, vietas ir patvirtinkite užsakymą. Jeigu Jūs norite panaudoti Dovanų kuponą, įveskite jo kodą nurodytame laukelyje. Tada įveskite savo elektroninį paštą (juo gausite patvirtinimą apie Jūsų užsakymą ir apmokėjimą, užsakytus bilietus), pasirinkite mokėjimo būdą ir atlikite mokėjimą. Likus 20 min iki seanso pradžios bilietai internetu nebeparduodami.
 2. Perkant bilietus Jums reikia susipažinti su Bendrosiomis naudojimosi el. parduotuve taisyklėmis ir patvirtinti, kad su jomis sutinkate.
 3. Kino teatras „Spindulys“ atsako už vartotojo duomenų saugumą ir jų neviešinimą tretiesiems asmenims. Vartotojo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
 4. Vartotojai yra patys atsakingi už savo veiksmus, padarytus perkant kino bilietus el. parduotuvėje.
 5. Kai kuriems filmams nustatyti žiūrovų amžiaus apribojimai. Jei Jūs įsigijote bilietus į filmą, pažymėtą indeksu (žymima prie kino filmo žanro) N-18 (nuo 18 m.) arba N-16 (nuo 16 m.), tačiau esate jaunesnio amžiaus, į salę nebūsite įleistas, o pinigų už bilietus negrąžinsime. Kai filmas rodomas dviem formatais, būkite atidūs rinkdamiesi įprastinio formato arba 3D kino filmo seansą (šie seansai išskiriami, prie seanso laiko prirašant 3D, prierašai LT SUB - originalo kalba su lietuviškais subtitrais, LT - lietuvių kalba, LT DUB - dubliuotas lietuviškai). Visada susipažinkite su pateikiama apie filmą informacija.
 6. Į kino seansą nupirkti bilietai negrąžinami ir nekeičiami. Prieš pirkdami bilietus, visada tiksliai suplanuokite kino filmo seanso laiką ir bilietų skaičių, nes, pasikeitus Jūsų planams kino teatras „Spindulys“ padėti nebegalės. Pasirinkę vietas, pirkimą Jūs turite atlikti per 20 minučių (per tokias mokėjimo paslaugų sistemas kaip Maxima, Lietuvos paštas, Perlo paslaugos atlikti pirkimo nespėsite).
 7. Kino teatras „Spindulys“ neatsako už nesėkmingą pirkimo operaciją dėl Jūsų kompiuterio asmeninių nustatymų. Jei nepavyksta atlikti mokėjimo už bilietus arba atlikę mokėjimą internetu negavote žinutės apie sėkmingą pirkimo operaciją, pirmiausia patikrinkite savo el. pašto brukalo (angl. spam) skyrelį, taip pat įsitikinkite, ar Jūsų kompiuterio ugniasienė (angl. firewall) ir antivirusinė įranga tiksliai suderinta ir leidžia prieigą prie svetainės www.spinduliokinas.lt. Visuomet būkite atidūs nurodydami savo el. pašto adresą, nes nurodžius neteisingą adresą bilietai Jūsų nepasieks. Iškilus klausimams ar neaiškumams, visada galite kreiptis į kino teatrą „Spindulys“ el. pašto adresais Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu (+370 343) 54787.
 8. Internetu pirktus bilietus prieš filmo seansą reikia pateikti kino teatro salės budėtojui atspausdintus ant lapo arba parodyti išmaniojo telefono ekrane.
 9. Kino teatras „Spindulys“ neatsako už vartotojo nuostolius, jei nuostoliai buvo patirti  neatsižvelgus į kino teatro rekomendacijas ar vartotojo įsipareigojimus arba nesusipažinus su šiomis taisyklėmis, nors tokia galimybė vartotojui buvo suteikta, arba savaip jas interpretavus.
 10. Jei Jums kyla abejonių, ar teisingai supratote akcijų, nuolaidų ar konkursų taisykles, bilietų kainas, kino filmų seansų laiką ar kino teatro taisykles, visada galite kreiptis pagalbos į kino teatrą „Spindulys“ el. pašto adresais Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu (+370 343) 54787.
 11. Kino teatras „Spindulys“ pasilieka teisę vienašališkai keisti taisykles iš anksto apie tai nepranešusi. Informacija apie pasikeitimus visada skelbiama svetainėje www.spinduliokinas.lt