Drama
N-13

GUCCI MADOS NAMAI House of Gucci

Įgarsinimas: Anglų k. LT subtr.
Amžiaus cenzas: N-13
Sukurta: JAV
Režisierius: Ridley Scott
Vaidina: Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Madalina Ghenea, Salma Hayek, Al Pacino, Camille Cottin, Jeremy Irons, Jack Huston, Reeve Carney, Vincent Riotta, Edouard Philipponnat
Trukmė: 2 Val. 37 min.

Puikiai debiutavusi 2018 m. filme „Taip gimė žvaigždė“, į kino ekranus sugrįžta visame pasaulyje garbinama dainų autorė ir atlikėja Lady Gaga.

Režisieriaus Ridley Scott kino juostoje, pasakojančioje „Gucci“ šeimos istoriją, JAV dainininkė atliks buvusios Maurizio Gucci žmonos, Patrizios Reggiani, vaidmenį.

Patrizia buvo apkaltinta savo vyro žmogžudystės užsakymu po to, kai buvo palikta dėl jaunesnės moters. Teismo pripažinta kalta ir net 18 metų praleidusi kalėjime P. Reggiani buvo išleista į laisvę tik 2016 metais. Ne veltui moteris pelnė Juodosios našlės pravardę.

Filme mados imperijos įkūrėjo Guccio Gucci vaikaičio M. Gucci vaidmenį atlieka naujasis „Žvaigždžių karų“ veidas Adam Driver.

Tris dešimtmečius apimantis pasakojimas kupinas meilės, išdavysčių, keršto, galiausiai baigiasi žmogžudyste. Filmas „Gucci mados namai“ atskleidžia, ką reiškia pasaulinio garso vardas, ko jis vertas ir kiek toli šeimos nariai yra pasiryžę nueiti dėl jo kontrolės.