Didžioji salė
12:30
Laisvos vietos: 384
Animacinis filmas visai šeimai, Veiksmo, Nuotykių
N-7

EŽIUKAS SONIC 2 (dubliuota lietuviškai) Sonic the Hedgehog 2

Įgarsinimas: LT DUB
Amžiaus cenzas: N-7
Sukurta: JAV, Japonija
Režisierius: Jeff Fowler
Vaidina: Jim Carrey, James Marsden, Ben Schwartz, Idris Elba, Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Shemar Moore, Adam Pally, Lee Majdoub, Colleen O‘Shaughnessey

Rekomenduojama kino teatre dėvėti medicinines kaukes arba respiratoriaus FFP2.


Mėgstamiausias pasaulyje mėlynasis ežiukas grįžta į naujo lygio nuotykius filme „Ežiukas Sonic 2“!

Apsigyvenęs Žaliojoje kalvoje, Ežiukas Sonic nori įrodyti, kad turi tai, ko reikia, kad taptų tikru herojumi. Jo išbandymas ateina, kai į Žemę grįžta piktadarys Dr. Robotnikas (akt. Jim Carrey), tik šį kartą su nauju partneriu Krumpliu, ieškodami smaragdo, galinčio sunaikinti civilizacijas.

Ežiukui Sonic nelieka nieko kito, kaip tik susivienyti su savo pagalbininku Uodega ir kartu leistis į kelionę po pasaulį bei surastų smaragdą, kol jis nepateko į piktadarių rankas.

Šviesos greitį išvystantis ryškiai mėlynas veikėjas visuomenei buvo pristatytas 1991-aisiais, kompanijai „Sega“ išleidus vaizdo žaidimą „Sonic the Hedgehog“ ir iškart tapo neatsiejama pop kultūros dalimi. Iš pradžių tik žaidimų konsolėse šmėžavęs Ežiukas Sonic ilgainiui tapo animacinių filmų, komiksų ir net anime veikėju, o nuo 2020-ųjų metų pasiekė Holivudą ir pristato jau antrąjį jo personažui dedikuotą filmą.