Didžioji salė
13:00
Laisvos vietos: 382
Nuotykių filmas visai šeimai, Nuotykių
V

DIČKIS ŠUO KLIFORDAS (dubliuota lietuviškai) Clifford the Big Red Dog

Įgarsinimas: LT DUB
Amžiaus cenzas: V
Sukurta: JAV, Kanada, D.Britanija
Režisierius: Walt Becker
Vaidina: Jack Whitehall, Darby Camp, Tony Hale, Sienna Guillory, David Alan Grier, Russell Wong, John Cleese
Trukmė: 1 Val. 36 min.

DĖMESIO! Lankytis kino teatre „Spindulys“ galima tik turint GALIMYBIŲ PASĄ (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Respiratoriaus FFP2 dėvėjimas kino teatre PRIVALOMAS! Išskyrus žiūrovams kino salėje valgymo ar gėrimo metu.

 

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame jūsų šeimos augintinio dydis priklausytų nuo jam skiriamos meilės.

Vieną dieną vidurinės mokyklos mokinė Emilė Elizabetė (akt. Darby Camp), besistengianti pritapti namuose ir mokykloje, sutinka stebuklingą gyvūnų gelbėtoją (akt. John Cleese), kuris jai padovanoja mielą bei mažą raudoną šuniuką.

Tačiau jau sekantį rytą prabusdama savo mažame Niujorko bute ji išvysta milžinišką trijų metrų „mielą šunelį“, kuriam lemta tapti jos geriausiu draugu – dičkiu Klifordu.

Kol jos vieniša mama (akt. Sienna Guillory) yra išvykusi verslo reikalais, Emilė ir jos linksmas, bet impulsyvus dėdė Keisis (akt. Jack Whitehall) pakliūna į vienos godžios įmonės pinkles, kuri siekia pavogti gražuolį dičkį Klifordą. Tad Emilei ir Keisiui tenka gelbėti savo mielą draugą, o šis parodo mergaitei ir jos keistam dėdei tikrąją besąlyginės meilės prasmę.

Tai klasika tapsianti šiuolaikiška širdį šildanti istorija visai šeimai apie tai, kaip žmonės reaguoja į dalykus, kurie yra kitokie nei visi, kupina juokingų išdaigų ir magijos.